KONST / Litografier / Färglitografi 14367417
nr 1436 7417
Malin Ingvar-Nilsson
(1963-2014), Sverige
Signerad, numrerad 41/190, "Sombåsens skatpar". Färglitografi, bildmått: 65x46cm, yttermått inklusive ram: 86x66cm
Malin Ingvar-Nilsson, svensk bildkonstnär född 1963, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:06:31
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
700 kr
Malin Ingvar-Nilsson
Läs mer om Malin Ingvar-Nilsson